Дата Назва змагань Місто Статус змагань Організатор
лютий
12 “Грація - 2017″ м. Ужгород Міжнародні, всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Мишко Олександра
18-19 Кубок України - 2017 м. Київ Кубок України,
Офіційні відбіркові змагання,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Результати змагань
ВФТС
25 “Львів-Лідер - 2017” м. Львів WDSF Youth Open Standart & Latin, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Результати змагань
Бусь Ірена
березень
4 “Crystal Cup” м. Житомир Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Результати змагань
Кравчук Юлія
5 “Променад - 2017” м. Дрогобич Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Савич Ігор
11-12 “Kyiv Open Championship -2017” м. Київ WDSF International Open Standart & Latin, WDSF Open Youth Standart & Latin, Міжнародні, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Результати змагань
Грицак Сергій
18 “Весняний бал - 2017″ м. Житомир Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Супрунчук Олег
18-19 “Bukovyna Open - 2017” м. Чернівці Міжнародні, всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Результати змагань
Богданова Тетяна
25 “Золоті ворота - 2017″ м. Київ Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Кеба Алла та Мирослав
квітень
1-2 “Срібний Едельвейс  – 2017” м. Львів Міжнародні, всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Левицький Олег
1 “Весняна фантазія -2017” м. Бердичів,
Житомирська область
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Висоцкий Олександр
8 “Астра - 2017″ м. Дніпро Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Красношлик Олександр
22-23 “Uzhgorod Open - 2017″ м. Ужгород WDSF World Open ST,
WDSF World Open Lat,
Міжнародні, всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Мишко Олександра
29 “Кубок Южно- Української АЕС 2017″ м. Южноукраїнськ Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Самчинська Людмила
30 “Кубок Кроку - 2017″ м. Хмельницький Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Чолан Марьян
травень
7 “Ратуша 2017” м. Чернівці WDSF Youth OPEN Standart & Latin, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Хомицький Володимир та Зоя
20-21 “Foxtrot Cup - 2017” м. Львів WDSF Open Standart & Latin, WDSF Youth  Open Standart & Latin, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Поливка Андрій, Пивоварова Олена
27-28 “Ритми Полісся - 2017″ м. Житомир Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Висоцький Олександр
27-28 “Dance History - 2017″ м. Одеса Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Радіонов Володимир
червень
3-4 “Лазурний берег – 2017” м. Чорноморськ Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Кузьмінський Олександр
10-11 “Перлина Одеси – 2017” м. Одеса Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Кравченко Оксана
16-18 Чемпіонат України - 2017 м. Київ Чемпіонат України, Офіційні відбіркові змагання,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
ВФТС
липень
серпень
вересень
23-24 “Кубок Карпатського Єврорегіону – 2017″ м. Ужгород WDSF Youth Open Standart & Latin, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Мишко Олександра
жовтень
1 “Кубок Сузір’я – 2017″ м. Житомир Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Валентина Грибан
7-8 “Титули України - 2017″ м. Львів WDSF Open Standart & Latin, WDSF Youth  Open Standart & Latin,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Бусь Ірена,
Радченко Олена
21 “Кубок Аматора – 2017″ м. Київ Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Кеба Мирослав, Кеба Алла
28-29 “West-Ukrainian Open – 2017″ м. Львів WDSF Under 21 Standart & Latin, Міжнародні, всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Козак Володимир
листопад
5 “Dnipro Cup - 2017″ м. Дніпро WDSF Youth Open Standart & Latin, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Красношлик Олександр
11 “Кубок Древлянського краю-2017″ м. Коростень,
Житомирська область
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Ніколайчук Володимир
12 “Кубок Перечина – 2017″ м. Перечин,
Закарпатська область
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Пйоса Юрій
12 “Кубок Фантазії - 2017″ м.Самбір Відкриті обласні змагання Ленець Руслан, Дмитришин Віта
25-26 «Ukrainian Open Championship 2017» м. Київ WDSF International Open Standart & Latin, WDSF Open Youth Standart & Latin, Міжнародні, всеукраїнські рейтингові та класифікаційні ВФТС
грудень
2-3 “Кубок Шкляра 2017” м. Дніпро WDSF World Open Standart & Latin, WDSF Open 10D, Міжнародні, всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Петровський Олег
9-10 “Lviv Winter Cup – 2017” м. Львів WDSF Open Standart & Latin, WDSF Youth  Open Standart & Latin, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Поливка Андрій, Пивоварова Олена
23 “Миколаїв бал – 2016” м. Житомир Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Грибан Валентина
Опубликовано 25/03/2017 | Рубрики: График турниров, Украинские

Отправить комментарий

Cледующее соревнование:
ПЕРШІСТЬ ОДЕСИ 2017
через 12 дня(ей)
“UOC 2017”
25-26.11.2017








Lviv Winter Cup — 2017
09-10.12.2017