График змагань 2016

станом на 01.01.2016 * відсутні офіційні змагання та відбіркові, до отримання повноваженнь.

Дата Назва змагань Місто Статус змагань Організатор
лютий
5-6-7 Кубок України м. Київ Кубок України,
Офіційні відбіркові змагання,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
ВФТС
14 “Львів-Лідер” м. Львів Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Бусь Ірена
. . . Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні .
березень
5-6 “Весняний бал -2016” м. Житомир Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Супрунчук Олег
6 “Променад - 2016” м. Трускавець,
Львівська область
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Савич Ігор
12-13 “Грація - 2016” м. Ужгород Міжнародні, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Мишко Олександра
19-20 “Golden Gate– 2016” м. Київ Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Кеба Мирослав, Кеба Алла
26-27 Kyiv Waltz 2016 м. Київ Міжнародні календаря WDSF,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
26-27 “Кубок Фламінго” м. Львів Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Осадців Тарас
квітень
2 “Весняний бал -2016” м. Бердичів,
Житомирська область
Відкриті обласні рейтингові та класифікаційні Висоцкий Олександр
9-10 “Срібний Едельвейс  - 2016” м. Львів 28-мі Міжнародні, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Офіцийний Чемпіонат Львівської області
Левицький Олег
9-10 “Данс-Арт 2016” м. Київ Міжнародні, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Черниш Артем
16-17 “Кубок Кроку - 2016” м. Хмельницький Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Чолан Мар’ян
23-24 “Uzhgorod Open - 2016” м. Ужгород Міжнародні календаря WDSF,
WDSF World Open ST,
WDSF World Open Lat,
Чемпіонат України серед команд Формейшн St, Lat
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Мишко Олександра
травень
7-9 “Ратуша 168” м. Чернівці Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Хомицький Володимир та Зоя
8 “Весняна Фантазія - 2016” м. Самбір,
Львівська область
Відкриті обласні рейтингові та класифікаційні Ленець Руслан, Дмитришин Віта
14 Кубок «Южно-Української АЕС – 2016» м. Южноукраїнськ, Миколаївська область Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Самчинська Людмила
14-15 “Slavutich Cup - 2016” м. Славутич,
Київська область
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Красковська Юлія, Кірієнко Дмитро
21-22 “Ритми Полісся - 2016” м. Житомир Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Висоцький Олександр
21-22 «Кубок Феєрії-2016» м. Дніпро-дзержинськ
Дніпропетровська область
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Штельмах Віталій
28-29 “Foxtrot Cup - 2016” м. Львів Міжнародні календаря WDSF,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Поливка Андрій та Олена
червень
4-5 “Лазурний берег - 2016” м. Одеса Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Кузьмінський Олександр
11-12 “Перлина Одеси - 2016” м. Одеса Міжнародні календаря WDSF,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні,
Офіційний Чемпіонат Одеської області
, Відбіркові змагання
Кравченко Оксана
17-19 Чемпіонат України м. Київ Чемпіонат України, Офіційні відбіркові змагання,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
ВФТС
липень
серпень
вересень
24-25 “Chernivtsi  Open - 2016” м. Чернівці Міжнародні, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Хомицький Володимир та Зоя
жовтень
1 “Кубок Сузір’я - 2016” м. Житомир Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Валентина Грибан
8-9 “Ukrainian Titles - 2016” м. Львів Міжнародні календаря WDSF,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Бусь Ірена,
Радченко Олена
15-16 “Кубок Єврорегіону - 2016” м. Ужгород Міжнародні, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Мишко Олександра
15-16 “West-Ukrainian Open - 2016” м. Львів Міжнародні календаря WDSF,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Козак Володимир
22 “Кубок Аматора – 2016” м. Київ Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Кеба Мирослав, Кеба Алла
22 “Кубок Ірпіня - 2016” м. Ірпінь,
Київська область
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Салямон Віталій
листопад
5-6 “Гран-Прі Сумщини-2016” м. Суми Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Крючков Дмитро, Мешкова Євгенія
13 «Кубок Древлянського краю-2016» м. Коростень,
Житомирська область
Відкриті обласні рейтингові та класифікаційні Ніколайчук Володимир
13 “Кубок Фантазії - 2016” м. Самбір,
Львівська область
Відкриті обласні рейтингові та класифікаційні Ленець Руслан, Дмитришин Віта
20 “Відрадненські зустрічі – 2016” м. Київ Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Кеба Мирослав, Кеба Алла
26-27 “Кубок Галичини - 2016” м. Львів Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Осадців Тарас
26-27 “Кубок Перечина - 2016” м. Перечин,
Закарпатська область
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Пйоса Юрій
грудень
3 “Овідій -2016” м. Овідіополь,
Одеська область
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Циганок Микола
10-11 “Lviv Winter Cup - 2016” м. Львів Міжнародні календаря WDSF,
Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні
Поливка Андрій та Олена
10-11 “Миколаїв бал - 2016” м. Житомир Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні Валентина Грибан
Опубликовано 18/01/2016 | Рубрики: График турниров, Украинские

Отправить комментарий

Cледующее соревнование:
ПЕРШІСТЬ ОДЕСИ 2017
через 12 дня(ей)
“UOC 2017”
25-26.11.2017








Lviv Winter Cup — 2017
09-10.12.2017