18-19 лютого 2017 р. Кубок України з танцювального спорту

18-19 лютого 2017 року

Кубок України з танцювального спорту

Змагання проводяться у відповідності до правил ВФТС та WDSF.

Існують обмеження по фігурам та костюмам, а також вікові обмеження для учасників за роком народження. У категоріях Кубок України Пари можуть брати участь виключно в своїй віковій категорії.
У класифікаційних змаганнях пари можуть брати участь в своєму класі і у категорії на клас вище або у старшій віковій категорії згідно правил WDSF ( учасники категорії Ювенали 1 у категорії Ювенали 2, Юніори 1 відповідно у категорії Юніори 2, Юніори 2 у категорії Молодь, Молодь у категорії Дорослі.)

Судді: У категоріях Кубок України суддять виключно судді ВФТС Національної категорії.

Участь у класифікаційних змаганнях у якості судді можлива лише відповідно отриманій суддівській категорії за умови дійсної ліцензії будь-якої танцювальної організації на 2017 рік та наявної книжки судді. Суддівство у класифікаційних змаганнях здійснюється суддями відповідних категорій за умови on-line заявки на суддівство до 15 лютого 2017 року за посиланням:
https://flymark.dance/Competition/Details/601

Реєстрація:

  • Реєстрація пар у категоріях Кубок України здійснюється виключно на підставі іменної заявки попередньо оформленої в обласних та м. Києва управліннях спорту.
  • Реєстрація пар у класифікаційних категоріях відбувається за класифікаційними книжками будь-яких організацій, що займаються розвитком танцювального спорту в Україні. Реєстрація пар у категоріях“Школа” та “Дебют” здійснюється за копією свідоцтва про народження.
  • Реєстрація спортсменів завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення змагань. По закінченні реєстрації дореєстрація пар неможлива!
  • Учасникам необхідно обов’язково зареєструватись on-line за посиланням:

https://flymark.dance/Competition/Details/601 до 17 лютого 2017 року.
Для всіх учасників змагань при реєстрації та під час змагань наявність оригіналу
свідоцтва про народження обов’язкова.

Опубликовано 03/02/2017 | Рубрики: Новости

Отправить комментарий

Наступні події:
Нет дат
“Чемпіонату України з танцювального спорту”
02-04/10/2020
Навчально-Тренувальні збори — 2020
28-30/08/2020